KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7939628
nr 793 9628
Akvareller
2 st, Signerade, (1 st 1889), 28x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:26:13
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr